Witamy na stronie www naszej Szkoły!

Wizyta Przedszkolaków w SP13
2024-03-13

Dzisiaj Przedszkolaki odwiedziły naszą szkołę. Każdy Przedszkolak otrzymał swój Paszport do SP 13, do którego zbierał pieczątki z różnych miejsc naszej szkoły. Zabawa rozpoczęła się w świetlicy, gdzie uczniowie klasy 3b przywitali ich wesołą piosenką. Kolejno obejrzeli stołówkę, sekretariat, szatnię, klasy w nowej części szkoły oraz klasę 3b i 3a w starej części szkoły.

Na zakończenie wszyscy otrzymali  czekoladową niespodziankę.

2024-03-01

Uczniowie klas drugich poznali zasady udzielania pierwszej pomocy w ramach projektu edukacyjnego Ratujemy i Uczymy Ratować WOŚP

2024-02-28

Klasy trzecie w tym roku szkolnym biorą udział w Ogólnopolski projekcie edukacyjnym:"Poznaję technologiczne triki, osiągam świetne wyniki". Dodatkowe zajęcia podwyższają kompetencje cyfrowe uczniów, ze szczególnym uwzglednieniem bezpiecznego poruszania się w sieci oraz wykorzystują  sprzęt zakupiony w ramach programu "Laboratorium przyszłości".

2024-01-29

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych i bezpiecznych ferii!!!

2024-01-25

W tym tygodniu odbyły się w naszej szkole zabawy karnawałowe. Klasy I - III miały prawdziwy bal przebierańców z wodzirejem, zaś klasy starsze prawdziwą dyskotekę. Zabawa była przednia.

Dziękujemy Radzie Rodziców, która podarowała uczniom kilka godzin zabawy i radości.

2024-01-24

Wspólne kolędowanie naszych wolontariuszy z niepełnosprawnymi z grupy Emanuel było pełne radości. Uczniowie zaprezentowali pastorałkę" Od serca do ucha", która sprawiła wszystkim dużo radości. Dziekujemy włascicielom Stajenki na Wilusiowym polu za serdeczne przyjęcie nas wszystkich.

Czas nadziei...
2023-12-21

Niech tegoroczne Święta będą jednymi z piękniejszych.

Niech wspaniała atmosfera wigilijnej nocy, zapach choinki,

wyczekiwana pierwsza gwiazdka i cichutko płynące dźwięki najpiękniejszych kolęd

przyniosą chwile zadumy i wzruszenia,

ale też radości wynikającej z obecności najbliższych.

Niechaj nadchodzący Nowy Rok  przyniesie zdrowie, pomyślność i same szczęśliwe chwile!

Wszystkiego, co najlepsze dla Uczniów, Rodziców, Pracowników i Sympatyków SP 13

Dorota Kotas

Muzyczne życzenia od uczniów:            https://youtu.be/uG541Y3obag

2023-09-18

Złość? Smutek? Lęk?
Z nami możesz porozmawiać o wszystkim!

Wyróżnienie dla szkoły!!!
2023-12-21

Szkoła otrzymała wyrónienie dla wolontariusza roku w Szkolnym Kole Caritas. Wyróżnieni otrzymali nominacje do tytułu Wolontariusz Subregionu Zachodniośląskiego 2023. Gratulujemy Nadii i Jeremiaszowi, którzy  w szkole  zaangażowali się w najwięcej akcji charytatywnych i pomagali nawet w czasie wakacji.

2023-12-14

Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Pastuszkowie przybywajcie Jemu wdzięcznie przygrywajcie..."

2023-12-21

Klasy 1a, 2a i 3b przygotowały dla całej szkoły przedstawienie bożonarodzeniowe - Jasełka.

2023-12-20

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają AKCJĘ ANIOŁY MISJI. Niech Bóg wynagrodzi wasz trud.

2023-11-29

20 listopada obchodziśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Ta data nie jest przypadkowa – upamiętnia uchwaloną 20 listopada 1989 roku „Konwencję o prawach dziecka”. W tym roku ten wyjątkowy dzień będzie upływał pod hasłem tolerancji i przeciwdziałania dyskryminacji.

Ten dzień minął dla naszych uczniów w szczególny sposób, rozpoczeliśmy dzień od audycji dotyczącej praw dziecka, uczniewie mieli wożliwośc zapoznania się z gazetką tematyczną oraz wzieli udział w aktywnościach na zajęciach lekcyjnych o tematyce praw dziecka, również w kontekście praw ucznia.

2023-11-13

Uczniowie z naszej szkoły przygotowali uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości. Był poczet sztandarowy, piękne wiersze, przeplatane patriotycznymi pieśniami z akompaniamentem pianina. Uczniowie pokazali, w jaki sposób młodzi ludzie mogą godnie i ciekawie prezentować postawy patriotyczne. Uroczysty charakter tego święta podkreślał galowy strój wszystkich uczniów naszej szkoły. Miniony apel można uznać za ciekawą lekcję historii Polski, przeznaczoną zarówno dla młodszych, jak i starszych.

2023-11-11

Spośród słów używanych nieczęsto,

tłumnie dzisiaj na place wybiegło

słowo piękne, jak honor i męstwo,

słowo, które brzmi  -  NIEPODLEGŁOŚĆ.

2023-11-10

Zapraszamy na spotkanie z historią. Szczegóły w zakładce "Wolontariat".

2023-11-07

Dzisiaj w naszej szkole odbył sie Dzień postaci z bajki. Uczniowie klas 1-3 pięknie przebrani za postaci z bajek, baśni i bajeczek spotkali się na parterze  szkoły, gdzie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na "Ulubioną postać z baśni".

W konkursie pierwsze miejsce zajęła Hanna B. z kl. 3a, drugie miejsce Wiktoria P.  z kl. 3b, a trzecie miejsce zajęly 2 uczennice z klasy Ia - Viviana i Kinga. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.   Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

2023-11-06

W poniedziałek 30 października uczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową możliwość spotkać się z człowiekiem, który dał wszystkim obecnym prawdziwe super moce.