Święto Pluszowego Misia

2018-11-25

23 listopada uczniowie klas młodszych wzięli udział w szkolnych obchodach Święta Pluszowego Misia. Tego dnia w szkole uczniom towarzyszyły pluszowe maskotki. Klasa 3 przygotowała uroczysty apel podczas, którego recytowano wiersze oraz śpiewano piosenki oczywiście o misiach. Na zakończenie wręczono nagrody dzieciom, które przygotowały najładniejsze kartki urodzinowe dla misia. Zarówno prace uczniów jak i pluszowe misie zdobią szkolny korytarz- zachęcamy do zwiedzania wystawki. Do misiowej zabawy włączyły się również przedszkolaki, zaś świetlica szkolna zamieniła się w "Misiolandię" a tematem przewodnim były misie zarówno te do przytulania jak i prawdziwe niedźwiadki. Do akcji przyłączyła się również biblioteka szkolna.