2019-01-02

"Jest taki dzień..."

21 grudnia 2018 r. w Kościele Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku-Chwałowicach odbyły się szkolne Jasełka zatytułowane "Jest taki dzień". W tym roku widowisko o Bożym Narodzeniu przygotowali najmłodsi uczniowie naszej szkoły - klasy Ia i Ib. Tradycyjne sceny Narodzenia Pańskiego przeplatane były pięknymi kolędami i pastorałkami oraz układami tanecznymi przygotowanymi przez uczennice klasy VIa. Przepiękna dekoracja oraz nastrojowe oświetlenie w kościele sprawiły, że wszyscy poczuliśmy cudowną atmosferę i magię zbliżających się świąt. Na koniec młodzi artyści złożyli życzenia i przełamali się opłatkiem z Panią Dyrektor Grażyną Szarpak-Jondro oraz księdzem proboszczem Grzegorzem Stenclem.
Pani Dyrektor również złożyła świąteczne życzenia wszystkim uczniom, nauczycielom, przybyłym rodzicom i dziadkom.
Po Jasełkach odbyły się spotkania opłatkowe w klasach.