Osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH 2018/2019

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT

III miejsce - Weronika Skowron z VIIIb

IV miejsce - Natalia Wowra z VIIIb  .

II miejsce w klasyfikacji drużynowej.


Uczniów przygotowywali Pani Hanna Filińska-Gabriel oraz Pan Marek Holona.

 

TURNIEJ BADMINTONA

I miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców w miejskich zawodach Badmintona - Igrzyska Dzieci, w składzie Jakub Parma, Antoni Baranek, Karol Tomala.

Uczniów przygotowali pan Marek Holona oraz pani Hanna Filińska - Gabriel

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Karol Kaszuba, uczeń klasy VIIIa zakwalifikował się do etapu rejonowego.

Ucznia przygotowała pani Anna Piechota

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z EDUKACJI REGIONALNEJ PT. WIZYTA STUDYJNA Z REVITKIEM

w kategorii Lapbook:

III miejsce- zespół w składzie: Olga Kula, Zofia Zimny i Mateusz Lyp,

wyróżnienie- zespół w składzie: Dorota Gojny, Nadia Guzenda, Oliwia Guzenda
oraz zespół w składzie: Zuzanna Puchalska, Natalia Kluger, Paulina Kachel

uczniów przygotowała pani J. Urban

 

WOJEWÓDZKI KONKURS " JAK JA ROZUMIEM HERBERTA"

wyróżnienie- Oliwia Guzenda z klasy Va

uczennicę przygotowała pani M. Mamnicka-Pytlik

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH 2017/2018

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „EDUKACJA REGIONALNA W NASZEJ SZKOLE”

II miejsce – Aneta Hajnce

IV miejsce – Zuzanna Kolorz

uczennice przygotowała mgr Justyna Urban

KONKURS KRAJOZNAWCZO – TURYSTYCZNY

II miejsce – Patrycja Klemczak

III miejsce – Hanna Błażejewska

uczennice przygotowała mgr Justyna Urban

TURNIEJU MŁODYCH PIŁKARSKICH DIAMENTÓW 2017

I miejsce - reprezentacja SP13 w składzie:

Daniel Skorupa, Jakub Parma, Szymon Gabryś,
Maciej Jankowski, Dawid Fojcik, Filip Getler, Bartosz Miera,
Igor Niewelt, Bartosz Kubacki, Łukasz Gojny

uczniów przygotowała mgr Joanna Kula

VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-INFORMATYCZNY

I miejsce –Aneta Hajnce i Hanna Szumiło

uczennicę przygotowała mgr Brygida Skowronek

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

II miejsce - Kinga Abrachamczyk

uczennicę przygotowała mgr Ewa Laska

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

Karol Kaszuba- awans do etapu rejonowego

ucznia przygotowała mgr Magdalena Michalik

 

MIEJSKIE ZAWODY PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

II miejsce - reprezentacja SP13

uczniów przygotowała mgr Joanna Kula

IGRZYSKA MŁODZIEŻY

III miejsce - reprezentacja SP13

uczniów przygotowała mgr Joanna Kula

MIEJSKIE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT- IGRZYSKA DZIECI

III miejsce - reprezentacja SP13 w składzie:

Natalia Wowra i Weronika Skowron

II miejsce indywidualnie Natalia Wowra

uczniów przygotowała mgr Joanna Kula

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY "Zobacz, usłysz, dotknij. Świat wokół nas"

II miejsce - reprezentacja w składzie Kinga Abrachamczyk, Dominik Kwiecień

uczniów przygotowały:  mgr Aleksandra Kubica, mgr Magdalena Michalik

KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2018

 I miejsce w powiecie zajął Dominik Kwiecień, uzyskując wynik bardzo dobry.

Wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie: Kinga Abrachamczyk, Hanna Szumiło, Weronika Michalska, Mateusz Wolas, Mikołaj Czekaj

uczniów przygotowała mgr Magdalena Michalik

XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIERWSZEJ POMOCY

 III miejsce zdobył Wojciech Błażejewski.

ucznia przygotowała mgr Barbara Filec

MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI

wyróżnienie - Zofia Bugiera

uczennicę przygotowała mgr Brygida Skowronek

KONKURS KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNY O POLSCE

II miejsce zdobyła Zofia Zimny

uczennicę przygotowała mgr Justyna Urban

KONKURS STRZELECKI Z WIATRÓWKI

II miejsce zajął Wojciech Jarczyk

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY I UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ ,,AWANTURA O ZDROWIE"

II miejsce zajęła Zosia Zimny

uczennicę przygotowała mgr Bożena Kwiatkowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "TĘCZA"

wyróżnienie - Stolarczuk Martyna
dyplom uznania - Śliwińska Julia

uczennice przygotowała mgr Ewa Laska

Galeria prymusów II pół. 2017/2018

średnia ocen 5,0 i więcej oraz wzorowe zachowanie

 

Guzenda Oliwia
Klimek Weronika
Jonderko Kinga
Sobik Gabriela
Dudkiewicz Antonina
Filec Emilia
Pluta Agata
Skiba Justyna
Skorupa Justyna
Tomala Zuzanna
Zimny Zofia
Fruhauf Magdalena
Klemczak Patrycja
Hajnce Aneta
Pluta Mateusz
Szumiło Hanna
Miłoś Emilia
Skorupa Daniel
Kęcka Julia
Kolorz Zuzanna
Getler Filip
Czerwonka Igor
Kaszuba Kamila
Stolarczuk Martyna
Welcel Beata
Błażejewska Hannna
Skowron Weronika
Abrachamczyk Kinga
Kaszuba Karol
Kwiecień Dominik

 

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach