Pierwsza edycja konkursu „Ekopracownia pod chmurką” rozstrzygnięta!

Dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w 70 śląskich szkolach powstanie przestrzenń do prowadzenia zajęć dydaktycznych. z zakresu przyrody, biologii, ekologii, geografii, geologii itp. Maksymalna kwota dofinansowania to 70 tys. zł.

Pojekt "Zielone serce Trzynastki" został zaakceptowany.

Założenia projektu są w realizacji. Powstają kolejne elementy naszej ekopracowni. Wielkie otwarcie na wiosnę.

Konkursy Kuratoryjne

Na bieżąco trwają konkursy przedmiotowe na etapie szkolnym. Do etapu II zakwalifikują się uczniowie, którzy spełnią wymagania

Międzynarodowy projekt edukacyjny wspierajĄcy rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III

"CZYTAM Z KLASĄ"

"Gdy gasnie pamięć ludzka,  dalej mówią kamienie - 13.12.1981 - Pamiętamy"

Uniwersytet Dzieci

Akademia leśna. Jak tropić ślady w przyrodzie?

mp4
plik mp4 - 4.4 MB
mp4
plik mp4 - 16 MB