Archiwum: październik 2021

2021-10-04

Uczniowie klas młodszych naszej szkoły po raz kolejny przystąpili do akcji informacyjno - edukacyjnej pt."WIRUSOOCHRONA"pod patronatem  Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

W ramach akcji #Lekcja Higieny Wirusoochrona# odbyły się zajęcia związane z promocją podstawowych zasad higieny osobistej wśród najmłodszych uczniów w celu zapobiegania chorobom zakaźnym przenoszonym drogą kropelkową ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki koronowirusa i grypy, w tym: budowanie i wyrabianie wsród dzieci potrzeby i nawyków dbania o higienę rąk, nauczanie dzieci prawidłowego mycia rąk.

2021-10-04

W tym roku szkolnym wybory przewodniczącego szkoły odbyły się 4 października.

2021-10-06

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

2021-10-13

13 października klasy 2a oraz 3a i 3b wzięły udział w wycieczce kulturalno - oświatowej do Pszczyny. Uczniowie zwiedzanie rozpoczęli od Zagrody Wsi Pszczyńskiej, a następnie przeszli do Zagrody Żubrów. Całość zwiedzania zwieńczył urokliwy pałac - dawna rezydencja magnacka, który bardzo wszystkim sie podobał.

2021-10-13

Dzieci świetlicowe składają wszystkim pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia :)

Dzień Edukacj Narodowej
2021-10-14

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej samorząd uczniowski chciałby złożyć najszczersze życzenia
wszystkim nauczycielom, pracownikom naszej Szkoły oraz emerytom.
Życzymy dużo zdrowia, wytrwałości, uśmiechu na twarzy oraz sukcesów w pracy.

2021-10-15

Dzień Papieski w naszej szkole uczniowie uczcili ubierając się na biało - żółto. Wysłuchali audycji o Świętym Papieżu z Polski przygotowanej przez uczniów kl. VIII. Odwiedzili wystawę książek związanych z życiem Karola Wojtyły zorganizowanej przez wolontariuszy SKC z klasy 7. Mogli też wczytać się w słowa Jana Pawła II zabierając cytat z ciekawych ulotek zawieszonych na korytarzu. A wspólna modlitwa  w swoich klasach na lekcjach religii była uwieńczeniem naszego Dnia Papieskiego. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.