Archiwum: kwiecień 2024

2024-04-05

Podobnie jak w roku ubiegłym Szkoła przystępuje do kampanii „Rowerowy Maj 2024”, organizowanej przez Miasto Rybnik.Celem kampanii jest promowanie aktywności fizycznej i zrównoważonej mobilności, w tym w szczególności komunikacji rowerowej. Uczestnikiem kampanii może być każdy uczeń zgłoszonej placówki. Poniżej zamieszczamy Regulamin oraz dodatkowe informacje.

Nagrody dla wolontariuszy
2024-04-15

Z okazji Święta Miłosierdzia Bożego w dniu 11.04 nagrodzono najbardziej zaangażowanych wolontariuszy działających w Szkolnym Kole Caritas.

2024-04-16

Religijny konkurs plastyczny: "Na początku była miłość - moja rodzina". Najciekawsze prace zostały przesłane do II etapu konkursu. Praca Karolka z IIIb otrzymała szczególne wyróżnienie.

2024-04-20

17 kwietnia klasa 2b odwiedziła Szkołę  Życia. Uczniowie wzięli udział w kreatywnych zajęciach integracyjnych z podopiecznymi placówki, zwiedzili także terapeutyczne pomieszczenia placówki. Wizyta ta była pełna niesamowitych wrażeń.

2024-04-25

Otwarcie Ekopracowni pod chmurką w SP 13