Archiwum: październik 2023

2023-10-02

Tym razem na rajd wybraliśmy się w Beskid Żywiecki trasą z Żabnicy Skałki poprzez Przełęcz Pawlusią z metą w schronisku na Rysiance - 1322m. npm.

2023-10-04

3 października uczniowie klas trzecich podczas uroczystego apelu powitali pierwszaków.  Uczniowie klasy IA i IB otrzymali w prezencie zakładkę do książki oraz ołówek z kolorową nasadką.

DEN
2023-10-16

16 PAŹDZIERNIKA 2023 ROKU W NSZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ

UROCZYSTE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

ŻYCZYMY WSZYSTKIM PRACOWNIKOM SZKOŁY

SAMYCH RADOSNYCH DNI, WYTRWAŁOŚCI I SATYSFAKCJI Z WYKONYWANEJ PRACY

2023-10-17

Wycieczka do Ojcowa

2023-10-18

18 października w naszej szkole odbył się Dzień Papieski. Uczniowie klas młodszych chętnie brali udział w zajęciach bibliotecznych na temat papieża Jana Pawła II.

2023-10-25

Z okazji Dnia Papieskiego w Domu Kultury Chwałowice odbył się IX Rybnicki Charytatywny Koncert Papieski zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika - Chwałowic w Rybniku.

2023-10-26

Nasza Szkoła nawiązała współpracę z Przedszkolem z Oddziałami Integracyjnymi nr 19 im. Jana Brzechwy w Rybniku. Placówka realizuje projekt „Przedszkole patriotów”. To jedno z działań w ramach akcji "Szkoła pamięta".

Jesień to czas, w którym szczególnie nasza pamięć jest kierowana do tych, którzy oddali swoje życie walcząc za wolną ojczyznę. Pamiętając o tym, w poniedziałek 23 października chłopcy z klas siódmych razem z nauczycielką historii panią  Moniką Brząkalik udali się pod krzyż pamięci, poświęcony naszym lokalnym bohaterom, czyli rodzinie Tkoczów, i zapalili symboliczny znicz." Klasa piąta  również uczciła bohaterów Chwałowic.

2023-10-27

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie w akcję.

Mamy już ponad  2200  talenciaków!

Przypominamy, że Talenciaki w ramach akcji Szkoły Pełne Talentów będą wydawane przez sieć sklepów Lidl tylko do 5 listopada.

Kody możemy wpisywać do 19 listopada.