Archiwum: grudzień 2023

„Mikołajkowa pomyłka” – przedstawienie teatralne

w wykonaniu klasy Ib i IIIa

2023-12-14

Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Pastuszkowie przybywajcie Jemu wdzięcznie przygrywajcie..."

2023-12-20

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają AKCJĘ ANIOŁY MISJI. Niech Bóg wynagrodzi wasz trud.

2023-12-21

Klasy 1a, 2a i 3b przygotowały dla całej szkoły przedstawienie bożonarodzeniowe - Jasełka.

Wyróżnienie dla szkoły!!!
2023-12-21

Szkoła otrzymała wyrónienie dla wolontariusza roku w Szkolnym Kole Caritas. Wyróżnieni otrzymali nominacje do tytułu Wolontariusz Subregionu Zachodniośląskiego 2023. Gratulujemy Nadii i Jeremiaszowi, którzy  w szkole  zaangażowali się w najwięcej akcji charytatywnych i pomagali nawet w czasie wakacji.

Czas nadziei...
2023-12-21

Niech tegoroczne Święta będą jednymi z piękniejszych.

Niech wspaniała atmosfera wigilijnej nocy, zapach choinki,

wyczekiwana pierwsza gwiazdka i cichutko płynące dźwięki najpiękniejszych kolęd

przyniosą chwile zadumy i wzruszenia,

ale też radości wynikającej z obecności najbliższych.

Niechaj nadchodzący Nowy Rok  przyniesie zdrowie, pomyślność i same szczęśliwe chwile!

Wszystkiego, co najlepsze dla Uczniów, Rodziców, Pracowników i Sympatyków SP 13

Dorota Kotas