Archiwum: kwiecień 2021

Życzymy zdrowych, radosnych, pełnych pokoju i nadziei Świąt Wielkiej Nocy.
2021-04-01
2021-04-02

Wyniki konkursu fotograficznego z religii:

"Krzyż znak naszej wiary"

2021-04-07

budżet obywatelski Miasta Rybnika na 2022 rok

Sukces!
2021-04-19

Z okazji Światowego Dnia Wody PWiK organizowało webinarium dla uczniów pod hasłem DOCEŃ WODĘ. Światowy Dzień Wody to święto ustanowione przez Zgromadzenie ONZ, obchodzone corocznie 22 marca.

Nasi uczniowie wzięli udział w zajeciach oraz w  Quizie o Wodzie. Troje z nich rozwiązało test i otrzymało nagrody. Są to:

Skorupa A.

Pocha P.

Pakura S.

Gratulujemy :-)

2021-04-29

Koleżanki i Koledzy, przed nami majówka, trzy świąteczne dni:

1 maja – Święto Pracy,

2 maja – Dzień Flagi,

3 maja – Święto Narodowe Trzeciego Maja,

dni ważne dla małych, większych i największych Polaków.

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w akcji

„Moja flaga”.

By uczcić majowe święta i przypominać, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają symbole narodowe, zachęcamy Was do wywieszenia flag. Sprawmy, żeby nasza dzielnica na te trzy majowe dni zakwitła biało – czerwonymi barwami.

Jeśli masz flagę, wywieś ją, zrób jej zdjęcie i wyślij je na adres sp13matma@gmail.com do 4 maja 2021r. W temacie email-a wpisz imię nazwisko i klasę. Docenimy Twoją obywatelską aktywność.

Biało – czerwoną galerię umieścimy na szkolnej stronie internetowej.

2021-04-30

Od dnia 04 maja uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej  w szkole, uczniowie klas IV-VIII kontynuują naukę zdalnie