Uczniowie klasy VIII:
Emilia Bembenista - język polski
Karol Machulik - język angielski
Serdecznie gratulujemy uczniom i przygotowujacym ich nauczycielom, p. A.Filiks i p. D. Kotas.
W II połowie roku szkolnego 2019/2020 nasza szkoła brała udział w akcji misyjnej:" Kazdy znaczek wspiera misje".
W ramach akcji uczniowie zbierali znaczki pocztowe. Środki finansowe ze sprzedaży znaczków zostały przeznaczone
na cele misyjne dla najbardziej potrzebujacych w Pieniężnie.
KONKURS PLASTYCZNY
Miejski Konkurs Plastyczny na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową dla klas I-III
I miejsce w kategorii klas pierwszych zdobyła uczennica klasy IB - Hanna Getler
I m-ce – Jakub Parma kl. VIIa
II m-ce – Dawid Fojcik kl. VII b
III m-ce – Daniel Skorupa –kl. VII b.
Uczniów przygotowali: H. Filińska-Gabriel, M. Holona
IV miejsce w Rybniku - Jakub Parma, kl VIIa oraz Daniel Skorupa , kl. VIIb
Uczniów przygotowali: H. Filińska-Gabriel, M. Holona
II m-ce-Dawid Fojcik, kl VIIb w klasyfikacji indywidualnej
VII m-ce Antoni Baranek, kl. VIb w klasyfikacji indywidualnej
II miejsce w klasyfikacji drużynowej!
Uczniów przygotowali: H. Filińska-Gabriel, M. Holona
IV miejsce w kategorii Lapbook: Emila Swędzioł, Nadia Kwoka z klasy z aktualnej Vb.
III miejsce w kategorii Wypracowanie-dowolna forma wypowiedzi pisemnej np. opowiadanie, opowiadanie ilustrowane, reportaż,komiks itp.: Dawid Miera z aktualnej klasy Vc.
Uczniów przygotowała p. Justyna Urban
II MIEJSCE – Antoni Baranek z V b– chłopcy 10-11 lat (rocznik 2009-2008)
II MIEJSCE – Bartosz Miera z VI b– chłopcy 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
II MIEJSCE – Dawid Ruciński z VIII a– chłopcy 14-15 lat (rocznik 2005-2004)
III MIEJSCE – Natanael Gabryś z VIII a– chłopcy 14-15 lat (rocznik 2005-2004)
II MIEJSCE – Natalia Wowra z VIII b– dziewczyny 14-15 lat (rocznik 2005-2004).
Uczniów przygotowywali pan Marek Holona oraz pani Hanna Filińska – Gabriel.
II MIEJSCE W FINALE MIEJSKIM
W składzie: Jakub Parma, Daniel Skorupa, Łukasz Gojny, Szymon Gabryś, Igor Niewelt, Antoni Baranek, Bartosz Miera.
Uczniów przygotowywali pan Marek Holona oraz pani Hanna Filińska – Gabriel.
IV MIEJSCE
W składzie: Parma Jakub, Skorupa Daniel, Gabryś Szymon, Niewelt Igor.
Uczniów przygotowywali pan Marek Holona oraz pani Hanna Filińska – Gabriel.
II MIEJSCE W XVI HALOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SP 21 W RYBNIKU
W składzie: Jakub Parma, Daniel Skorupa, Łukasz Gojny, Szymon Gabryś, Igor Niewelt, Antoni Baranek, Bartosz Miera.
Uczniów przygotowywali pan Marek Holona oraz pani Hanna Filińska – Gabriel.
IV MIEJSCE W MIEJSKIM FINALE
W składzie: Jakub Parma, Daniel Skorupa, Łukasz Gojny, Szymon Gabryś, Igor Niewelt, Antoni Baranek, Bartosz Miera, Klaudiusz Gabryś, Bartosz Kubacki.
Uczniów przygotowywali pan Marek Holona oraz pani Hanna Filińska – Gabriel.
II MIEJSCE W FINALE MIEJSKIM
W składzie: Kinga Abrachamczyk, Julia Marek, Sandra Michalska, Weronika Michalska, Daria Szafrańska, Joanna Wieczorek, Natalia Wowra.
Uczniów przygotowywali pan Marek Holona oraz pani Hanna Filińska – Gabriel.
III MIEJSCE W FINALE MIEJSKIM
W składzie: Jakub Parma, Daniel Skorupa, Łukasz Gojny, Szymon Gabryś, Igor Niewelt, Antoni Baranek, Bartosz Miera.
Uczniów przygotowywali pan Marek Holona oraz pani Hanna Filińska – Gabriel.
Tytuł Laureata zdobyła Zofia Zimny z klasy Vb
Uczennicę przygotowała pani A Filiks
Wyróżnienia zdobyli uczniowie:
Hanna Szumiło z klasyVIa,
Kinga Abrachamczyk z klasy VIIIa,
Dominik Kwiecień z klasy VIIIa,
Mikołaj Czekaj z klasy VIIIa,
Karol Kaszuba z klasy VIIIa.
Uczniów przygotowały panie A. Bąk oraz M. Michalik
III miejsce - Weronika Skowron z VIIIb
IV miejsce - Natalia Wowra z VIIIb .
II miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Uczniów przygotowywali Pani Hanna Filińska-Gabriel oraz Pan Marek Holona.
I miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców w miejskich zawodach Badmintona - Igrzyska Dzieci, w składzie Jakub Parma, Antoni Baranek, Karol Tomala.
Uczniów przygotowali pan Marek Holona oraz pani Hanna Filińska - Gabriel
Karol Kaszuba, uczeń klasy VIIIa zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Ucznia przygotowała pani Anna Piechota
w kategorii Lapbook:
III miejsce- zespół w składzie: Olga Kula, Zofia Zimny i Mateusz Lyp,
wyróżnienie- zespół w składzie: Dorota Gojny, Nadia Guzenda, Oliwia Guzenda
oraz zespół w składzie: Zuzanna Puchalska, Natalia Kluger, Paulina Kachel
Uczniów przygotowała pani J. Urban
wyróżnienie- Oliwia Guzenda z klasy Va
uczennicę przygotowała pani M. Mamnicka-Pytlik
II miejsce – Aneta Hajnce
IV miejsce – Zuzanna Kolorz
uczennice przygotowała mgr Justyna Urban
II miejsce – Patrycja Klemczak
III miejsce – Hanna Błażejewska
uczennice przygotowała mgr Justyna Urban
I miejsce - reprezentacja SP13 w składzie:
Daniel Skorupa, Jakub Parma, Szymon Gabryś,
Maciej Jankowski, Dawid Fojcik, Filip Getler, Bartosz Miera,
Igor Niewelt, Bartosz Kubacki, Łukasz Gojny
uczniów przygotowała mgr Joanna Kula
I miejsce –Aneta Hajnce i Hanna Szumiło
uczennicę przygotowała mgr Brygida Skowronek
II miejsce - Kinga Abrachamczyk
uczennicę przygotowała mgr Ewa Laska
Karol Kaszuba- awans do etapu rejonowego
ucznia przygotowała mgr Magdalena Michalik
II miejsce - reprezentacja SP13
uczniów przygotowała mgr Joanna Kula
III miejsce - reprezentacja SP13
uczniów przygotowała mgr Joanna Kula
III miejsce - reprezentacja SP13 w składzie:
Natalia Wowra i Weronika Skowron
II miejsce indywidualnie Natalia Wowra
uczniów przygotowała mgr Joanna Kula
II miejsce - reprezentacja w składzie Kinga Abrachamczyk, Dominik Kwiecień
uczniów przygotowały: mgr Aleksandra Kubica, mgr Magdalena Michalik
I miejsce w powiecie zajął Dominik Kwiecień, uzyskując wynik bardzo dobry.
Wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie: Kinga Abrachamczyk, Hanna Szumiło, Weronika Michalska, Mateusz Wolas, Mikołaj Czekaj
uczniów przygotowała mgr Magdalena Michalik
III miejsce zdobył Wojciech Błażejewski.
ucznia przygotowała mgr Barbara Filec
wyróżnienie - Zofia Bugiera
uczennicę przygotowała mgr Brygida Skowronek
II miejsce zdobyła Zofia Zimny
uczennicę przygotowała mgr Justyna Urban
II miejsce zajął Wojciech Jarczyk
II miejsce zajęła Zosia Zimny
uczennicę przygotowała mgr Bożena Kwiatkowska
wyróżnienie - Stolarczuk Martyna
dyplom uznania - Śliwińska Julia
uczennice przygotowała mgr Ewa Laska
Guzenda Oliwia
Klimek Weronika
Jonderko Kinga
Sobik Gabriela
Dudkiewicz Antonina
Filec Emilia
Pluta Agata
Skiba Justyna
Skorupa Justyna
Tomala Zuzanna
Zimny Zofia
Fruhauf Magdalena
Klemczak Patrycja
Hajnce Aneta
Pluta Mateusz
Szumiło Hanna
Miłoś Emilia
Skorupa Daniel
Kęcka Julia
Kolorz Zuzanna
Getler Filip
Czerwonka Igor
Kaszuba Kamila
Stolarczuk Martyna
Welcel Beata
Błażejewska Hannna
Skowron Weronika
Abrachamczyk Kinga
Kaszuba Karol
Kwiecień Dominik