Archiwum: grudzień 2022

2022-12-05

Z okazji Dnia Górnika uczniowie klas I- IV spotkali się z górnikami KWK Chwałowice.

2022-12-06

W naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie ze  Św. Mikołajem. Klasy 2A i 3B przygotowały przepiękne przedstawienie mikołajkowe. Święty Mikołaj był nim zachwycony.  Uczniowie wszystkich klas otrzymali wyczekiwane słodkości.

2022-12-12

Kolejne spotkanie ze służbami mundurowymi w naszej szkole. Klasy młodsze  i starsze wzięły udział w spotkaniu ze strażakami OSP Chwałowice. Goście przeprowadzili pogadanki na temat bezpiecznych zabaw na śniegu, przypomnieli numery alarmowe i sposoby reagowania w sytuacjach zagrożenia, zwrócili uwagę na potrzebę instalowania czujników czadu i dymu.

Młodzież zapoznała się z odpowiedzialną pracą ratowników medycznych w straży pożarnej oraz zakresem pracy strażaków. Komendant zachęcał starsze dzieci do zapisania się do młodzieżowej drużyny OSP.

2022-12-18

"Aniołowie Misji", czyli wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali życzenia bożonarodzeniowe z Archidiecezji Katowickiej:

"Bądźmy Aniołami, którzy głoszą pokój i niosą radość wiary!

Uwielbiamy Boga w naszych braciach, którzy są blisko i daleko."

2022-12-20

Klasa IIB Wystąpiła  dla rodziców i dziadków w "Świątecznym przedstawieniu".

2022-12-21

"Jest taki dzień bardzo ciepły choć grudniowy

Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory."

2022-12-22

Wszelkiej pomyślności na Święta i Nowy Rok 2023 !