Świąteczna fabryka prezentów w Świetlicy SP13

2021-12-30
Czas Bożego Narodzenia to czas dzielenia się dobrem. W ramach współpracy z Przedszkolem nr13 i Miejskim Domem Pomocy Społecznej w Rybniku w naszej Szkole została zoorganizowana akcja charytatywna " Upominek dla Seniora". W ramach akcji podjęto szereg działań.  Zaczęliśmy od pogadanki o Seniorach, o tym, kim są Seniorzy w naszych rodzinach i wyjaśniliśmy dzieciom, kim są mieszkańcy MDPS w Rybniku.
 Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali piękne świąteczne stroiki, klasa 3 wraz z wychowawcą wykonała wspaniałe świateczne lampiony, a  świetlica szkolna zamieniła się w pracownię Świętego Mikołaja. Wszystkim pomocnikom Świętego Mikołaja serdecznie dziękujemy za otwarte serce i ogromne zaangażowanie. Zapraszamy do fotorelacji.