Jesienny rajd turystyczny

2022-09-30

30 września uczniowie naszej szkoły brali udział w w rajdzie turystycznym organizowanym przez PTTK odział w Rybniku w ramach akcji: "Górska jesień". Tym razem wchodziliśmy trasą z Rycerki Górnej do schroniska na "Przegibku" w Beskidzie Żywieckim.  Uczniowie brali udział w konkursach: I miejsce zdobył Jakub Goły w konkursie strzeleckim z 8a, a II miejsce Dawid Bieniek z 8b w konkursie wiedzy przyrodniczej.  Nasza drużyna zdobyła I miejsce w konkurencji ogólnej rajdu turystycznego. Wszyscy uczestnicy bawili się bardzo dobrze i mimo deszczowj aury panowała ciepła i przyjacielska atmosfera. Organizatorem rajdu była pani Hanna Filińska - Gabriel, a opiekę sprawowały panie: Danuta Piełka, Anna Filiks i Barbara Filec.