Szkolno - Przedszkolny Konkurs Ekologiczny "Mały Ekolog".

2023-04-26

25 kwietnia odbył się w naszej placówce Konkurs Ekologiczny "Mały Ekolog".W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie klasy 1a i 1b naszej szkoły oraz 6 - latki z Przedszkola nr 13 grupy: Biedronki i Motylki, a także Kangurki z Przedszkola nr 14. Uczestnicy rywalizowali w różnych konkurencjach: teoretycznych, praktycznych, a także sportowych. Każda z grup odśpiewała piosenkę, a wytypowane osoby zaprezentowały strój ekologiczny podczas krótkiego pokazu mody. W jury zasiedli dyrektorzy w/w placówek: Pani Grażyna Szarpak - Jondro, Pani Joanna Cichecka, Pani Henrietta Front - Sikora oraz Radny Miasta Rybnika Andrzej Wojaczek. Wszyscy uczestnicy zostali wysoko ocenieni za posiadane wiadomości, umiejętności oraz zaangażowanie. Każda grupa otrzymała dyplom i nagrody. Konkurs zorganizowały: Janina Kasperkowiak i Barbara Filec przy zaangażowaniu świetlicy szkolnej.