„ Górska Jesień 2018 ‘’

2018-10-05

Dnia 28 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rajdzie „ Górska Jesień 2018 ‘’. Swoją wędrówkę rozpoczęliśmy w Żabnicy z metą na Rysiance.
W ramach rajdu odbyły się konkursy strzeleckie, darta oraz krajoznawczy. Nasza reprezentacja wywalczyła 5 miejsce!
Głównym celem wycieczki była popularyzacja aktywnego wypoczynku, poznawanie okolic Beskidu Żywieckiego oraz przyrody , umożliwienie zdobycia odznak GOT oraz integracja uczniów naszej szkoły. Opiekę nad grupą 45 uczestników sprawowali Pani Hanna Filińska – Gabriel, Pani Agnieszka Kuś, Pan Marek Holona oraz przewodnik górski Pan Franciszek Honka.
Wszyscy bawili się wyśmienicie i choć zmęczeni, to szczęśliwi, z pucharem wróciliśmy do Rybnika.