2018-11-11

Z okazji 100lecia Odzyskania Niepodległości naszej ojczyzny uczniowie pod opieką P.B.Skowronek i P.E.Laski juz kilka dni przed świętem robili biało-czerwone kotyliony.

11 listopada przed Mszą Św. w naszym kościele parafialnym z dumą kilku wolontariuszy przypinało mieszkańcom naszej dzielnicy narodowy kotylion.

Te same uczennice udały się pod chwałowicki pomnik aby pieśnią i słowem recytowanym oddać hołd bohaterom poległym w obronie naszego miasta.

Delegacja młodzieży i wolontariuszy udała się także na spotkanie z fragmentem przedstawienia do chorych i samotnych z grupy "Emmanuel",którzy z radością oklaskiwali ich występ.

Podziwiamy naszych utalentowanych uczniów i wierzymy, że ich zdolności są tak wielkie jak wielka jest ich milość do ojczyzny.