pomoc psychologiczno-pedagogiczna

ZAPRASZAMY DO ZAPISU I UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH WARSZTATACH "SZKOŁA DLA RODZICÓW"

"Szkoła dla rodziców" to zajęcia dla rodziców/ opiekunów/ wychowawców, którzy mają potrzebę podniesienia swoich kompetencji wychowawczych i szukają sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi, wychowankami.
Warsztaty będą odbywały się w czwartki, o godz. 17.30. (6 spotkań) w siedzibie Regionalnego Towarzystwa Oświaty Zdrowotnej w Rybniku, ul. Gwarków 14.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć to 9 listopad 2023r.
Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona.
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Zadanie jest wspołfinansowane ze środków Miasta Rybnika.

W celu zapisu na warsztaty "Szkoły dla rodziców" prosimy o kontakt mailowy (region_zdrowie@wp.pl) lub telefoniczny (604513844; 792028177)
ZAPRASZAMY

Infolinie  mają na celu pomóc być może najbardziej wrażliwej grupie ludności, podnosząc ich głos i zapewniając ich prawa, o których często się zapomina. Dzięki temu wszystkie dzieci mogą otrzymać potrzebną pomoc i wsparcie. W Polsce (i Europie) telefon zaufania dla dzieci i młodzieży działa pod numerem 116 111. Jest to bezpłatny numer pod który można zarówno zadzwonić jak i napisać i podzielić się swoimi problemami. Specjaliści dyżurują pod tym numerem w trybie 24/7. Więcej informacji uzyskasz pod adresem strony internetowej www.116111.pl.

ZAJĘCIA W RAMACH POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

ORGANIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2023-2024